Záruční listy střešních krytiny a střešních oken

Tohle je pro Vás velká výhoda, která vám ušetří čas, protože jsme na tomto místě pro Vás shromáždili všechny volně dostupné záruční listy k střešním krytinám a k střešním oknům, které se v České Republice prodávájí. Od pálených tašek, přes plechové krytiny až po krytiny vyráběné z plastů, nevyjímaje střešní okna. V záručních listech naleznete podmínky, jak postupovat při uplatnění záruky na střešní krytinu a střešní okna, konkrétní záruky na materiál, stálobarevnost tak, jak výrobce střešní krytiny a střešních oken udává.

Všechny záruční listy jsou převzaty od výrobců, tak jak je nabízí na svých prodejních místech. Dokumenty zobrazíte vždy kliknutím na příslušný odkaz u výrobce střešní krytiny a střešních oken. Záruční listy jsou ke stažení ve formátu pdf. Více na webovém portálu krytiny-střechy.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Chci stáhnout zdarma Ebook 10 kritických chyb při výběru střechy.

    Vaše osobní údaje (jméno, e-mail) zpracováváme pouze za účelem zaslání ebooku, vzdělávacích videí a možnosti nabídky našich služeb - což je náš i Váš oprávněný zájem. Seznamte se s našimi Zásadami zpracování údajů.
  • Kategorie